Ежедневный журнал о Латвии Freecity.lv
Вы думаете, собаки не попадают в рай? Я уверяю: они будут там раньше каждого из нас.
Роберт Льюис Стивенсон, шотландский писатель
Latviannews
English version

5 obligāti grima piederumi, kas jāiekļauj ceļojuma somā

Поделиться:
Atzīsimies! Ceļojot Jūs vēlaties paņemt līdzi visus savus skaistumkopšanas produktus, lai izskatītos pēc iespējas labāk, bet diemžēl vairumā gadījumu bagāžas pieļaujamais daudzums to neļauj. Gandrīz visām meitenēm patiešām ir grūti sašaurināt sarakstu tikai līdz dažiem produktiem. Tomēr tas nenozīmē, ka Jums tagad ir jāpārdzīvo, jo nevarat visu paņemt. Un piemērotākā kosmētika ceļojumam nenozīmē paņemt visas acu ēnu paletes vai lūpu spīdumus. Šajā rakstā mēs palīdzēsim Jums izveidot sarakstu ar dažiem ceļojuma grima piederumiem, kas ir viss, kas Jums nepieciešams, lai izskatītos krāšņi katrā fotogrāfijā.

1. Pamats

Lai ikviens grims (pat ja tas ir ātrs, ceļojumiem piemērots grims) izceltos vai izskatītos perfekti, ir nepieciešams grima pamats. Pamatbāze ir viens no grima pamatelementiem, jo tas palīdz radīt vienmērīgu sejas toni un nosegt poras. Jūs varat izvēlēties, piemēram, Maybelline Fit Me Tube Foundation, lai iegūtu nevainojamu matētu finišu un izveidotu nevainojamu bāzi uz visas sejas. Šis tonālais krēms piešķirs sejai nepieciešamo finišu, vienlaikus aizņemot minimālu vietu Jūsu kosmētikas somiņā (jo tas ir tūbiņas formā). Tomēr ir svarīgi, lai Jūs izvēlētos pareizo pamatnes toni, kas atbilst Jūsu ādas tonim un zemtonim.

2. Korektors

Sākumā var šķist, ka korektors nav tik svarīgs kā atvaļinājuma grima pamatlietas, taču tas ir īpaši svarīgs, ja vēlaties iegūt nevainojamu grima izskatu bez nepilnībām. Līdzi nēsājot korektoru, Jūs varēsiet aizklāt aknes rētas, tumšos lokus un citas nepilnības ceļojuma laikā. Izvēlieties korektoru, kas nodrošina dabisku pārklājumu un pilnībā noslēpj nepilnības, plankumus.

3. Pūderis

Ceļojuma laikā āda mēdz kļūt taukaina un lipīga, taču ar to var viegli tikt galā, uzklājot pūderi. Tā kā ņemt līdzi birstošu pūderi ir nedaudz riskanti, jo tas var izkaisīties pa visu kosmētikas somiņu un radīt nekārtību. Tomēr jūs varat ņemt līdzi kompakto pūderi, piemēram, Maybelline Fit Me Pressed Powder. Šis kompaktais pūderis palīdzēs izpludināt poras un kontrolēt spīdumu ar dabiski matētu finišu visas dienas garumā.

4. Daudzfunkcionāla acu ēnu palete

Vai ceļojuma laikā nevēlaties drosmīgu un spilgtu acu grimu? Protams, ka vēlaties! Tāpēc izvēlieties daudzfunkcionālu acu ēnu paleti kā vienu no sava ceļojuma grima piederumiem un veidojiet piemērotu acu grimu. Jūs varat izvēlēties acu ēnu paleti, kas sastāv no 12 toņiem, jo tas palīdzēs izveidot bezgalīgus acu grima tēlus. Paletes melno toni var izmantot arī kā acu laineri vai uzacu iezīmēšanai.

Papildus acīm Jūs varat izmantot brūno toni kā kontūrpulveri, lai izceltu seju. To var izdarīt, izmantojot produktu uz vaigu kauliem, žokļa līnijas un deguna. Paletes mirdzošos toņus var izmantot kā izgaismotāju, kas piešķirs ādai žilbinošu spīdumu un mirdzumu.

5. Lūpu krāsa

Neviens ceļojuma kosmētikas piederumu komplekts nav pilnīgs bez lūpu krāsas. No otras puses, lūpu krāsas toņus varat izmantot arī kā sārtumu, lai piešķirtu vaigiem dabiski sārtāku izskatu un padarītu ādu svaigu un veselīgu. Šo toņu sajaukšana un saskaņošana palīdzēs izveidot patiesi unikālu nokrāsu, kas piestāvēs Jūsu sejai. Lūpu krāsas ļaus izvairīties no tā, ka Jūsu kosmētikas piederumu somiņā nebūs jānēsā vesela kaudze produktu.

Kopā ar šiem grima produktiem Jums līdzi ir jānēsā arī pastmasas aizspiežams maisiņš vai rāvējslēdzēja tipa, lai neviens no grima produktiem, īpaši acu ēnu palete, nesabojātos. Un, ja Jums ir vairāk vietas, līdzi jāņem kosmētikas sūklis un dažas kosmētikas otas, lai vieglāk uzklātu produktus.
 
28-08-2023
Поделиться:
Журнал
<<Открытый Город>>
Архив журнала "Открытый город" «Открытый Город»
  • Журнал "Открытый город" теперь выходит только в электронном формате на портале www.freecity.lv 
  • Заходите на нашу страницу в Facebook (fb.com/freecity.latvia)
  • Также подписывайтесь на наш Telegram-канал "Открытый город Рига онлайн-журнал" (t.me/freecity_lv)
  • Ищите нас в Instagram (instagram.com/freecity.lv)
  • Ежедневно и бесплатно мы продолжаем Вас информировать о самом главном в Латвии и мире!